تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متر طبقه بالا همکف / هسا یک / نقاشی شده

64 متر طبقه بالا همکف / هسا یک / نقاشی شده

2 سال پیش در پرند

متراژ
64
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
985٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬390٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
فروش ویژه آپارتمان های پارت مدیران پروژه هسا

64 متری نورگیر ، بدون پرت ، کم واحد ، بدون دیوار مشترک

یاشار مرادزاده