تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متری/سرمایه گذاری/ نوساز / فردوس غرب

64 متری/سرمایه گذاری/ نوساز / فردوس غرب

2 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1402
قیمت کل
7٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬062٬000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
⭕️فرصتی تکرار نشدنی برای خانه دار شدن ⭕️

⚜️64 متری نوساز کلید نخورده ⚜️

✔️سازه ای برند در منطقه
✔️دیزاین استسنائی
✔️لابی لابی منه 24 ساعته

✔️مخصوص سرمایه گذاری
✔️تعلل=از دست رفتن فرصت
✔️مالک شدیدا فروشنده

〽️تنها یک تماس با خانه رویا هایتان فاصله دارید 〽️

ساعت تماس از 7 صبح تا 1 بامداد