تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 متری/ فول/پارکینگ اختصاصی/تراورتن پکیج رادیات

64 متری/ فول/پارکینگ اختصاصی/تراورتن پکیج رادیات

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
64
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬375٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⭕️اعتماد شما،اعتبار کار ماست⭕️

✅مشتری مهم ترین بازدید کننده در محدوده
ماست

✅ما با انجام کار او،لطفی در حق او نمی کنیم

✅اوست که فراهم کردن این فرصت،به ما لطف میکند

مشخصات واحد:
⭕️فول بازسازی/طبقه دوم/1خواب بررگ

⭕️هایگلاس درجه یک ترک/گازرومیزی هود لمسی

⭕️پارکینگ اختصاصی/روبه نما/تراورتن پکیج رادیات

مبلغ کل:3450
مبلغ 640 میلیون وام کسر شده از قیمت کل
مبلغ 600 میلیون رهن کسر شده از قیمت کل
که اخذ وام و رهن واحد به عهده مشاورین فعال و پرتلاش دپارتمان بزرگ وزرا انجام می شود.

⭕️با مدیریت آقای علیپور⭕️

مشاور مورد اعتماد شما: اسبقی
کدفایل: