تائید
فروش مسکونیآپارتمان64 منر تک خواب فول امکانات سالن پرده خور

64 منر تک خواب فول امکانات سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
5٬439٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬984٬000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
✅64 متر تک خواب فول امکانات سالن پرده خور ویو بدون مشرف

فول بازسازی شده

پارکینگ
انباری
اسانسور

فوق العاده شیک مخصوص سخت پسندان

⭕ بهترین لوکیشن شهرک

خرید وفروش ملک خودرا دست ما بسپارید ما متخصص حرفه ای منطقه هستیم

✔️لطفا برای اطلاعات بیشتر وجامعتر با ما تماس بگیرید

⬅️مدیر فروش املاک آرشین: محسنی➡️