تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر/ دوخواب/ نوساز/ تک واحدی/گذر10 متری

64متر/ دوخواب/ نوساز/ تک واحدی/گذر10 متری

2 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬906٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅️64متر

❎️کمیاب

⭕️450در رهن مستاجر تا شهریور
⭕️400 م برای سند کسر شده

〽️پرداختی شما 3/450
〽️توجه داشته باشید مبلغ رهن هم از قیمت کسر میگردد

❌️با 2/950صاحب خانه نوساز در تاپ لوکیشن
منطقه 10 شوید

✅️کارشناس خانم معصومی