تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر، دوخوابه، غرق نور، با پارکینگ

64متر، دوخوابه، غرق نور، با پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬250٬000 تومان
طبقه
3
⭐️⭐️فروشنده واقعی⭐️⭐️
⭐️⭐️به قیمت⭐️⭐️

ساختمان کلا 14 واحد
سند تک برگ
قابلیت رهن تا 700/000/000

✔️ کارشناس فروش منطقه: اشرفیان
✔️ املاک عبدی به آدرس چهارراه نفت_ بلوار شاهد شرقی

✅ فایل مشابه متناسب با بودجه شما موجود است