تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر/فول امکانات/دکتر هوشیار/عکس ها واقعی

64متر/فول امکانات/دکتر هوشیار/عکس ها واقعی

1 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
3٬440٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬750٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
ایده آل خود را با ما پیدا کنید املاک متین

✅قیمت کل 5/300

960 وام با ما

✅600 رهن با ما

300 پارکینگ

⚡با 3/740 صاحب 65 متر واحد در بهترین لوکیشن شوید

✅64متر

بالکن

✅8سال ساخت

✔️سازنده به نام منطقه

خیابان طوس دکتر هوشیار شمال منطقه 9 و 10

✅مشاور شما بزرگی

کارشناس فروش عابد