تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر/فولبازسازی/شخصی ساز/قائمیه

64متر/فولبازسازی/شخصی ساز/قائمیه

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
64
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬062٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
...آخرین جستجو اینجاست❗️
♻️دسترسی بی نظیر به تمامی امکانات رفاهی♻️
____
قابلیت رهن تا مبلغ 300میلیون تومان✅

قابلیت دریافت وام مسکن تا مبلغ 600میلیون تومان توسط تیم حقوقی مجموعه✅

‼️با کمترین پرداختی صاحب خانه شوید‼️
____
برای احترام به وقت شما عزیزان تمامی اطلاعات آگهی به صورت صحیح و کامل ثبت شده است:

⚪️63 متر یک خواب 
⚫️سند تک برگ

⚪️پارکینگ مشا انباری سندی تراس     

⚫️غرق در نور
⚪️روبه نما و خیابان                

⚪️فول بازسازی شده
⚫️مالک فروشنده واقعی

⚪️ مجموعا 8 واحد هرطبقه دو واحد
____
        ⚜مناسب سرمایه گذاری و سکونت⚜
____
انتخابی مطمعن مناسب سخت پسندان✔️

کارشناس تخصصی امور ملکی و واحد های زیر قیمت: خانم رحیمی

NIKAN REAL STATE
HASAN FATHI