تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متر2خواب فول امکانات

64متر2خواب فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1389
قیمت کل
3٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬593٬000 تومان
طبقه
4
به نام الله

64متر 2خواب فول امکانات
سالن بزرگ خوش نقشه
اتاق خواب ها بزرگ تخت خور
کمد دیواری های عمیق
لوکیشن ارزنده
گذر پهن8متری
قابلیت پارک 2ماشین
قیمت پارکینگ200میلیون
زیر قیمت منطقه
مالک فروشنده واقعی
مشاور امور ملکی:نعمتی