تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متردوخواب/پارکینگ و انباری/نماسنگ/شاهین شمال

64متردوخواب/پارکینگ و انباری/نماسنگ/شاهین شمال

2 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬199٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
81٬234٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
***فرصت عالی جهت سرمایه گذاری مطمئن***
✅سند شخصی تک برگ

64متر دوخواب
باپارکینگ و انباری سندی+بالکن
مشاعات تا سقف سنگ فوق العاده تمیز
قدرالسهم ارزنده
واحد بدون یک ریال هزینه
امکان رهن کامل تا سقف مبلغ 600میلیون

فقط و فقط با کمتر از 4600 نقدینگی صاحب واحدی ارزنده در غرب تهران شوید.

شکرزاده

دپارتمان بزرگ پلاک