تائید
فروش مسکونیآپارتمان64متری/فاز 1/سند تک برگ/بلوار دنیا مالی/سند آزاد

64متری/فاز 1/سند تک برگ/بلوار دنیا مالی/سند آزاد

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
64
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬812٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
رمضانی هستم مشاور امور ملکی شما در کمپانی بزرگ سینا گروپ
‼️برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمامی فایل های رهن و اجاره و فروش در هر 5 فاز اندیشه تماس بگیرید‼️
✖️کد فایل 1234✖️
هشدار
⛔املاک های محترم لطفاً از سبک کاری ما کپی نکنند⛔
⚜️گاز رومیزی و هود

‼️ما در شعبه اصلی سینا گروپ واقع در فاز چهار اندیشه بازار نقش جهان در خدمت شما عزیزان هستیم‼️
⭕مدیریت محترم دپارتمان بزرگ سینا گروپ مهندس سنایی⭕
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری