تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر آپارتمان/ پکیج / تک خواب / اصلی ابوعمار

65 متر آپارتمان/ پکیج / تک خواب / اصلی ابوعمار

1 سال پیش در بهشهر

متراژ
65
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬072٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬492٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
65 متر آپارتمان تک خواب شیک و تمیز
4 طبقه 8 واحد، مورد اجاره طبقه سوم
یک اتاق خواب، کمد دیواری
کف سرامیک
تراس رو به بلوار با نمای کوه و جنگل
پنجره های رو به شرق و غرب، نورگیری عالی
آشپزخانه اوپن، کابینت فلزی نو، هود ، دارای پنجره رو به شرق
گرمایش پکیج، رادیاتورها نصب
حمام و سرویس بهداشتی مجزا از هم
پارکینگ مشاع، انباری اختصاصی
تخفیف پای معامله
آدرس ملک : بر اصلی ابوعمار
آدرس مشاور املاک پارسینا: *********** و ***********