تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر دوخواب تک واحدی سرمایه گذاری یا سکونت

65 متر دوخواب تک واحدی سرمایه گذاری یا سکونت

2 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬720٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬846٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
هوالرزاق

✨ املاک بزرگ متین ✨

✅واحد 65 متر /دوخواب

مشاور تخصصی منطقه: کاوه