تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متر/سند تک برگ/فول/220

65 متر/سند تک برگ/فول/220

2 سال پیش در کرج

متراژ
65
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
1٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️گروه مشاورین املاک شـاه نشیـن⚜️
بروزترین و قویترین فایلینگ منطقه کرج سندتکبرگ
با نقدینگی 190 میلیون صاحب ملک شوید
تضمین دریافت وام تا 880 میلیون
ارزش پولتان را افزایش دهید
بورس خرید فروش کشور
↙️⬇️↘️.
✅منطقه ماهدشت صفادشت محمدشهر✅

✅️مشاوران ما با ارائه توضیحات کافی و همراهی با شما کمک تان خواهند کرد تا به آنچه که در ذهن دارید دست پیدا کنید.✅️

❎ کارشناس شما ❎
❌️مشتریان عزیز فایل های مشابه موجود میباشد❌️
☑️ 65واحد متر
☑️سند تک برگ
☑️طبقه 5
☑️1خواب
☑️نور گیر عالی
☑️پارکینگ اختصاصی
☑️سیستم گرمایش پکیچ

✳️لازم به ذکر است که تمامی مراحل اخذ وام توسط کارگذار مجموعه شاه نشین انجام میشود و جای هیچ نگرانی برای مشتریان عزیز
نیست✳️

❌️آدرس ما: ماهدشت، بلوارم امام خمینی،روبه روی پمپ بنزین،گروه مشاورین املاک شـاه نشیـن❌️

مشاور امور ملکی شما : رضا زند ✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شاه نشین

مشاور املاک ما، خاطره ای ماندگار و زیبا از خرید و فروشی بی نظیر را در ذهن شما ثبت خواهد کرد. خرید و یا فروش ملک از شما و تضمین سود از ما. کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک