تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متری/آماده تخلیه/بلوار رحیمی

65 متری/آماده تخلیه/بلوار رحیمی

1 سال پیش در پاکدشت

متراژ
65
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬160٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬846٬000 تومان
طبقه
3
✨️دپارتمان املاک شریفی✨️

✔️‏ 65متری
✔️ انشعابات کامل✔️ زیر قیمت

✔️ درصورت نیاز ملک فوق به مبلغ دویست میلیون تومان رهن داده خواهد شد ✔️

✨️حتما در فایلینگ املاک فایل هایی مناسب با بودجه و سلیقه شما دوست گرامی موجود می باشد✨️

کارشناس و مشاور امور ملکی شما: علی شریفی

جهت آگاهی از اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.