تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متری /دوخواب/سرمایه گذاری /فردوس

65 متری /دوخواب/سرمایه گذاری /فردوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬738٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬661٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️65 متری دوخوابه⚜️

➖️کم واحد و آینده دار، (قدروسهم دار)

☑️اینجا آینده ای روشن برای شما رقم میزنیم

دپارتمان بزرگ پایتخت