تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متری شهرک شاهد

65 متری شهرک شاهد

2 سال پیش در شهریار

متراژ
65
ساخت
1402
قیمت کل
975٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬000٬000 تومان
طبقه
2
بنام خدا

حسینی هستم مشاور شما در امور ملکی

✅ایده آل ترین شرایط صاحب خانه شدن شما
با کمتر از نصف قیمت واحد نوساز

✅معقول ترین و قانونی ترین قرارداد پیش فروش ملک در کشور

✅موقعیت شهرک شاهد ، جنب اندیشه فاز یک
✅ خوشنام ترین و توانمند ترین سازنده منطقه

✅اقساط عمرانی طی 3 سال

✅قیمت ثابت و قطعی
✅ تضمین سند تکبرگ
✅ضمانت پرداخت خسارت روزانه در صورت تاخیر در تحویل

کافیه تماس بگیرید ، بهترین فایل های منطقه پیش روی شماست...
مشاور امین شما :حسینی