تائید
فروش مسکونیآپارتمان65 متری ، فول امکانات، بالاتر از میدان ولیعصر

65 متری ، فول امکانات، بالاتر از میدان ولیعصر

1 روز پیش در بهجت‌آباد

متراژ
65
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏14,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏224,615,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
واحدی بسیار خوش نقشه و دلباز

سالن پرده خور رو به آفتاب

دارای پارکینگ و آسانسور و انباری

موقعیت و دسترسی بی نظیر منطقه

انتخابی مناسب جهت سرمایه گذاری

املاک مفاخری