ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
65متر 1خواب ( مناسب سرمایه گذاری فول ) فردوس
65متر 1خواب ( مناسب سرمایه گذاری فول ) فردوس
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1385
اتاق
1
قیمت کل
5٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬923٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
!! توجه !! !! توجه !!
‼️ واحد زیر قیمت منطقه بدون مشابه ‼️
⚜️ 65 متر رویتی + 15 متر پاسیو اختصاصی
⚜️ پارکینگ ، 2 تا انباری ، پاسیو اختصاصی
⭕️ سند شخصی تکبرگ آماده انتقال
⭕️ امکان رهن تا 700 میلیون
⭕️ با قابلیت اخذ وام تا 1 میلیارد
〽️ واحد های مشابه قیمتی موجود است 〽️
.◼️ املاک بزرگ بارمان ◼️.
.◼️ مشاور شما جوزی ◼️.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.