تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر دو خواب شیان فروش و معاوضه فقط منطقه

65متر دو خواب شیان فروش و معاوضه فقط منطقه

1 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1385
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬692٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
4
◾◾◾‏املاک بزرگ ماکان◾◾◾
◾◾بزرگترین املاک منطقه◾◾
◾پاسداران ضلع جنوب شرقی میدان هروی ◾

◾65متر◾
◾دو خواب◾
0 ◾16ساله◾
9 ◾لوکیشن خوب◾
1 ◾پارکینگ◾
2 ◾محله دنج ◾
◾خواب مستر ◾
2 ◾دریای نور◾ 912
1 ◾فایل شخصی◾
1 ◾بازدید با هماهنگی◾ 10
◾آسانسور◾
7 ◾بالکن کاربردی◾
7 ◾مناسب مشکل پسندان◾ 70
2 ◾فروش و معاوضه در فقط منطقه◾
8 ◾ملک آماده انتقال سند◾ 950
◾لطفا مصرف کننده تماس بگیرد◾
◾اماده انتقال◾
◾موارد مشابه برای فروش و معاوضه◾

◾◾مشاور شما◾◾
◾زرنگار◾
◾سوهانی◾
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیر زرنگار 09122117728