تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر/دوخواب/پارکینگ سندی/فول/فازیک

65متر/دوخواب/پارکینگ سندی/فول/فازیک

2 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1396
قیمت کل
2٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬307٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
♥️⚛کارشناس طهرانی⚛♥️
⚛مسکن بزرگ آی تک ⚛
⚛ معرفی بهترین فایلهای مناسب باسلیقه بودجه شما ✅⚛حداقل نقدینگی +وام +رهن
✅⚛دارای سندتک برگ میباشد.
✅ ⚛استعلامات ثبتی بطورکامل گرفته شده

65متر

⭕⚛خرید ازشماتضمین سودازما⭕
⚛انجام صفرتاصداخذوام توسط کارگذاری بانکی⭕
⭕⚛سرمایه گذاری پرسودوبدون ریسک درشهراندیشه⭕ فازیک
✅⚛بامازودتربه نتیجه میرسید✅
⚛مسکن بزرگ آی تک اندیشه فازیک⚛