تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر عروسک منطقه، غرق آفتاب، سندتک برگ

65متر عروسک منطقه، غرق آفتاب، سندتک برگ

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
65
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬560٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜با هر نقدینگی که دارید شمارا صاحب خانه دلخواهتان میکنیم ⚜

مشاور شما خانم پارسا
مسکن بزرگ اورانوس

⭕اندیشه شهر سرمایه گذاری پرسود و تضمینی با تمام امکانات رفاهی برای سکونت/نزدیک ترین منطقه از تهران که تمام ملک هاش سندداره⭕

⚜️کوتاه مدت سرمایه گذاری کنید و به اندازه بلند مدت سود کنید
ما برای کمترین سرمایه شما هم ارزش قائلیم

✅دوستان عزیزم عکسها متعلق به خود واحد میباشد

65 متری عروسک منطقه
واحدی لوکس مشابه نوساز در قلب اندیشه
مدارک تکمیل و قابل استعلام

خوش نقشه سالن یک دست و دلباز
آشپزخانه مجهز و پر کابینت مورد پسند خانم های عزیز
کابینت هایگلس درجه یک .گاز رومیزی و هود
خواب بزرگ تخت خور با نورگیری عالی
گرمایش پکیج
فول دیزاین شده بامتریال درجه یک
بدون یک ریال هزینه برای خریدار
واحدی لوکس برای خاص پسندان
✔️گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری و سکونت

⚜️قیمت ها منتظر تعلل شما نمیمانند قبل از گرانتر شدن ها خرید کنید ⚜️
☑️پاسخگویی و بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل از 7 صبح تا 12 شب

مشاور و همراه شما خانم پارسا
مسکن بزرگ اورانوس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم پارسا 09363767834

آژانس املاک اورانوس

فایلینگ قوی و صداقت در کار

ثبت امتیاز برای آگهی