تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر مجلل به*قیمت* مهندسی ساز تاپ لوکیشن همیلا

65متر مجلل به*قیمت* مهندسی ساز تاپ لوکیشن همیلا

2 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
8٬957٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
137٬800٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
9
﷽ ⬅️

⚜️◾ باز هم با دست پر آمده ایم ◾⚜️

▪سازه ای برند و مجلل مخصوص برند شناسان▪

[ LUXURY LIFE STYLE ]]]

❌ زیر قیمت منطفه خرید کنید ❌

⭕پلان تفکیک شده کاملا کاربردی بدون کوچک ترین فضای پرت

⭕ موجود در طبقات مختلف

⭕خوش چیدمان در متراژ های مختلف و متناسب با بودجه های شما عزیزان

⭕نمای پر هزینه, متفاوت و متمایز برای اولین بار در منطقه ,متریال ژورنالی

⭕سرمایه گذاری پرسود و طلایی با پایین ترین قیمت در منطقه

⭕متراژ های متنوع در طبقات مختلف 52تا100 متری

⭕فول امکانات/شوتینگ زباله/مانیتورینگ/سالن اجتماعات/لابی من + لابی فوق مجلل و دلباز/تیم تاسیساتی

⭕پارکینگ بزرگ و پارکینگ مهمان, انباری, بالکن ,چند لاین آسانسور // سیستم گرمایش و سرمایش بروز پکیج و داکت اسپیلت//کف سنگ

⭕دسترسی آسان به مسیرها و اتوبان اصلی و مراکز خرید

⭕ویو دار و غرق نور در تمام طبقات

✅بازدید این واحد های خاص را از دست ندهید.

⬅️کارشناس تخصصی پروژه: سپهر

✨✨ بارمان ; برترین در شهر ✨✨