تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر/ویودارطبقه6/باسازی شده سالن پرده خور

65متر/ویودارطبقه6/باسازی شده سالن پرده خور

2 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
6٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬846٬000 تومان
طبقه
6
✨️به نام خداوند✨️

63متر. سالن پرده خور. 1خواب. فول امکانات
تازه باسازی شده.
مالک به شدتت فروشنده
اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرین ✅️
مشاور و امین شما. عباسی