تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر/پارکینگ دار/بلوار بریانک چسب مترو

65متر/پارکینگ دار/بلوار بریانک چسب مترو

2 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬923٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام روزی دهنده بی منت

☑️اگر از جستجو خسته شدید و واحد دلخواه تون رو پیدا نکردید این مورد آخرین بازدید شماس☑️

65متر یک خواب
طبقه دوم

✔️پارکینگ سندی غیرمزاحم(200م)
✔️انباری سندی
✔️بالکن کاربردی

13 ساله نما تراورتن

بهترین جای پارکینگ برای این واحد
گذر 12متری

دسترسی به :
مترو بریانک 20ثانیه
بزرگراه نواب
ایستگاه BRT
فروشگاه ها و مراکز خرید

قیمت کل با پارکینگ 3/900
قابلیت رهن تا 500م
پرداختی شما: 3/400

✅یک تماس=تک بازدید=خرید✅

کارشناس تخصصی خرید و فروش
نامدار

مجموعه املاک بزرگ حامی
همراه همیشگی شما