ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
65متر/کلید نخورده/سالن پرده خور/ نقشه
65متر/کلید نخورده/سالن پرده خور/ نقشه
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
146٬153٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
▪️65 متر، یک خواب، در تاپ لوکیشن باغ فیض‼️
▪️فول امکانات:آسانسور، پارکینگ، انباری، بالکن
▪️اطلاعات بیشتر: تماس ☎️
مشاور تخصصی منطقه 5: جاوید
فایلینگ قوی و جامع در منطقه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
جاوید حمیدی فرد
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت