تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متر یک خواب/نوساز/سالن پرده خور/لابی مجلل

65متر یک خواب/نوساز/سالن پرده خور/لابی مجلل

1 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
7٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬769٬000 تومان
طبقه
3
#سازمان برنامه

✨یک بازدید با خرید خانه رویایی خود فاصله دارید✨
☄️سازه برند منطقه 5☄️
⚜️سازنده خوش نام منطقه⚜️

65متر سالن پرده خور
سالن بزرگ متناسب با هر سلیقه چیدمان
خواب بزرگ مستر (بدون دیوار مشترک)
غرق در نور

بهترین متریال ساخت

مشاعات هتلینگ
دارای تمامی امکانات رفاهی
مهدکودک،سالن ورزشی ،سینما،کافی شاپ و …

تیم خدمات ، تاسیسات ، امنیت ( 24 ساعته )

دسترسی های بی نظیر

برای بازدید از این واحد و معرفی فایل های بیشتر کافیست تماس بگیرید

〽️از بازدید اول تا دفترخانه همراه شما هستیم〽️

مشاور امور ملکی شما : مهران