ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
65مترتک واحدی احتشامی فول دیزاین شده
65مترتک واحدی احتشامی فول دیزاین شده
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
4٬225٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅بافت جدید احتشامی یگانه
✅واحد به صورت فول میباشد کابینت و ….کلا نصب شده
☑️(از مبلغ کل 700 ملیون کسر میگردد )
☑️(400 ملیون دررهن مستاجر 300ملیون بابت سند)
❌فقط با پرداخت 3/525 میلیارد نقد ❌
صادقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
سلیم صادقی 0912 808 83 59
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت