تائید
فروش مسکونیآپارتمان65متری/تک خواب بزرگ/ تمامی خلافی ها پرداخت شده

65متری/تک خواب بزرگ/ تمامی خلافی ها پرداخت شده

2 سال پیش در رشت

متراژ
65
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬461٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
✳️به نام  خالق   سبز   بهاران ✳️

☑توجه
⤵️⤵️⤵️
یک فرصت طلایی و استثنایی برای سرمایه گذاری

❇با یک میلیارد میتونید این ملک بخرید چون 200 تومنش رهن میره ❇

❇تمامی خلافی و عوارض شهرداریش پرداخت شده اماده سند گرفتنه❇
معامله سیستمی انجام میشه همراه با کدرهگیری و هولوگرام جای نگرانی هم نیست

مشاور : خانم امین
پاسخگویی 24 ساعته
به بزرگترین  املاک رشت آقای الف خوش آمدید
******************************
✅سال ساخت : 1390
✅متراژ کل : 65 متر
ملک کامل بازسازی شده بدون خرج

❇قابلیت رهن تا 250 تومن ❇

*****************************
✴️مشاور مورد اعتماد شما فقط با یک تماس ✴️
✴️بیش از 3000 فایل باتوجه به بودجه و سلیقه شما ✴️
✴️آدرس دفتر : رشت، خیابان رسالت، رودبارتان
              ✴️ املاک آقای الف✴️