ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
65متری2خواب/فول امکانات/نوسازکلید نخورده
65متری2خواب/فول امکانات/نوسازکلید نخورده
9 ماه پیش در جابری
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1404
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
طبقه
1
پکیج
⭐ 65متری2 خوابه،فوا امکانات،نوساز ⭐
✴️ مشخصات کلیدی:
⭕ متراژ: 65 متر
⭕ تعداد خواب: 2
⭕ طبقه:1/2/3(هر سه طبقه موجوده)
*یک طبقه بدون پارکینگ،مبلغ پارکینگ کسر میگردد*
⭕ واحد:1×4
↪ آدرس واحد:
پیروزی، خیابان شکوفه خیابان نورصالحی کوچه برهمن کوچه چنگیزی
↩ آدرس املاک:
پیروزی، درودیان، نبش بابایی، پلاک 273
⚜️ املاک رابینسون شرق
☎️ مشاور سعید طوسی نژاد
⏺ تماس: 11تا14 و 18تا21
⏺ پیام: 24 ساعته
☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور املاک رابینسون شرق
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت