تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر 1خواب / برج مجلل/تاپ لوکیشن/ سرمایه گذاری

66متر 1خواب / برج مجلل/تاپ لوکیشن/ سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
66
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
8٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
126٬060٬000 تومان
تعداد کل طبقات
6
رونیکا پالاس نشاط

سازه ای برند از سازنده ه بنام

*بهترین قیمت در برج برند منطقه

66 متر 1خواب
سالن پذیرایی بسیار خوش نقشه
آشپزخانه استاندارد و تجهیز شده
اتاق خواب با قابلیت چیدمان تخت 2نفره
فول امکانات
لابی ملل و مبله/ لابی من 24 ساعته
سالن اجتماعات و پذیرایی
تیم نگهبانی و تاسیساتی 24 ساعته
سالن بدنسازی و بیلیارد
مهدکودک
دنج و آرام
خیابان عریض
با دسترسی های آسان به بزرگراه ها و مراکز خرید و تفریح

*آماده سکونت
*قابلیت رهن تا مبلغ 800 میلیون میباشد.
*فرصت سرمایه گذاری مطمئن با ارزش افزوده بالا

مبلغ و پرداختی قابل مذاکره میباشد.

کسب اطلاع بیشتر و هماهنگی بازدید با شماره ذیل در تماس باشید: