تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر/ بلورسازی / گل منطقه/ تک واحدی/ دسترسی

66متر/ بلورسازی / گل منطقه/ تک واحدی/ دسترسی

2 سال پیش در تهران

متراژ
66
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬848٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
••• بِ نامِ اوکِ دانَد خُدآ •••
نِمیگیم از ما مِلک بِخَرید، ولی مِلک بِخَرید
_____
4طبقه تکواحدی
1 خواب
دسترسی به بازار و مراکز خرید
فاصله تا مترو 10 دقیقه
قیمت زیر منطقه
____
قابلیت رهن تا 400 میلیون
قابلیت دریافت وام تا 960 میلیون
پرداختی شما 1270 میلیارد
____
مِلک ؛ با ارزش ترین سرمایه روی زمین
با تشکر خسروی