ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
66متر دوخواب فول امکانات برج ملل
66متر دوخواب فول امکانات برج ملل
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
66
ساخت
1399
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬564٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬000٬000 تومان
طبقه
1
«به نام خدا»
Mirzaee
//با رایان رویای شما شیرین میشود//
بهترینها را دراملاک رایان دنبال کنید::
اپارتمان 66متری
دوخواب✅
طبقه اول✓
فول امکانات ⬇️
آسانسور✓
پارکینگ اختصاصی
سندتک برگ
رهن 550مستاجر
قابلیت دریافت وام
تهاتر با واحد بزرگتر در دولت آباد➖
⬇️فروش 2واحد مسکونی درمجتمع ملل میدان معلم
1️⃣سازنده خوشنام منطقه
2️⃣سازه اسلکت بتن ضدزلزله
3️⃣بسیار خوش نقشه وکاربردی
4️⃣کولرگازی سرویس ایرانی وفرنگی پکیج ورادیاتور
5️⃣نگهبانی ودوربین مداربسته 24ساعته
کارشناس ملکی منطقه::میرزایی
دفتر::دولت آباد بلوارقدس تقاطع دهخدا جنب سفره خانه جزیره گروه املاک رایان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت