تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر،رودکی،کلهر

66متر،رودکی،کلهر

1 سال پیش در تهران

متراژ
66
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬060٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
66متر،2خواب،
بسیار خوش نقشه با چیدمانی بینظیر،
نورگیر عالی،آفتابگیر بینظیر،
اتاق خواب ها قابلیت استفاده از تخت 2نفره،
بهترین طبقه،تک واحدی،
مشاعات شیک و مهندسی ساز،
قابلیت دریافت وام بانکی تا سقف 960میلیون تومان،
قابلیت رهن کامل تا سقف 650میلیون تومان،
جای پارک فراوان و اختصاصی ماشین روبه روی ساختمان،
جای پارک اختصاصی موتور داخل ساختمان،
کوچه ای پهن با گذری 10متری،
بهترین فرعی منطقه بادسترسی عالی به مترو،اتوبان ها،
مراکزخرید،خیابان های اصلی و .....

❎(( املاک الف ))❎
مشاور شما؛حکیمی