تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب66متر سند اداری بر اصلی شریعتی( ساختمان درسا)

66متر سند اداری بر اصلی شریعتی( ساختمان درسا)

1 روز پیش در قلهک

متراژ
66
ساخت
1399
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏34,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏515,151,000 تومان
طبقه
8
✴️66متر 6ساله سند اداری طبقه هشتم با پارکینگ ✴️ساختمان کاملا اداری و برند بهترین موقیت
✴️فاصله با مترو یک دقیقه بر خیابان شریعتی
✴️خلیلی املاک✔️