ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
66متر/فوق العاده خوش نقشه/فوری فروشی
66متر/فوق العاده خوش نقشه/فوری فروشی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
66
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬151٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️یا رزاق⚜️
⬅️عکسها متعلق ب خود واحد می باشد ➡️
✔️66متر
✔️2خواب
✔️طبقه اول
✔️تک واحدی
✅فول صفر تاصد بازسازی شده
✅مشاعات تا سقف تمام سنگ
✅سالن مربع و خوش نقشه بدون کوچکترین پرتی
✅اتاق خواب های استاندارد و دلباز
✅آشپزخانه پرکابینت درخور سلیقه بانوان عزیز
⭕️انباری کاذب
⭕️دسترسی ب مراکز خرید ،مترو
✅واحد تخلیه
✅گذرکوچه عریض
✅کلید نزد املاک
برای دریافت اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید☎️
⚜️مشاور وکارشناس منطقه خانم رضایی⚜️
⬅️املاک خانه کوچک➡️
خیابان آذربایجان تقاطع قصرالدشت
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت