تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متر / کلیدنخورده / سند تک برگ / فاز 3 ساماندهی

66متر / کلیدنخورده / سند تک برگ / فاز 3 ساماندهی

2 سال پیش در کرج

متراژ
66
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
2٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬666٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
⭐فروش آپارتمان 66متر ، تک خوابه
⭐نوساز و کلید نخورده ، واقع در فاز 3 ساماندهی
⭐خوش نقشه و اکازیون ، میزبان آفتاب
⭐نمای مدرن در منطقه

✨فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت✨

✔️پارکینگ
✔️انباری
✔️تراس
✔️آسانسور
✔️سند تک برگ اماده برای انتقال

✅خرید مستقیم و بی واسطه از سازنده ، سازنده فروشنده واقعی
✅زیر قیمت منطقه
✅شرایط پرداختی بی نظیر

جهت کسب اطالاعات بیشتر و بازدید فقط تماس بگیرید؛
کارشناس منطقه :
خشایار رمضانخانی

✨ گروه مشاورین املاک بیستون ✨
آدرس دفتر ؛
مهرشهر ، ساماندهی ، نماز غربی ، تقاطع عرفان ، گروه مشاورین املاک بیستون