تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متردوخواب/فول امکانات/8واحدی/سردار جنگل شمالی

66متردوخواب/فول امکانات/8واحدی/سردار جنگل شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
66
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
برای خرید اپارتمان در منطقه 5با هر بودجه ای تماس بگیرید
✔️مناسب سرمایه گذاری✔️
زیر زیر زیر قیمت کارشناسی
✅اپارتمان66متر دوخواب✅
نقشه عالی بدون پرتی
نورگیر بینظیر رو به افتاب
کم واحد/طبقه اول واقعی
دسترسی عالی قابلیت
دریافت هرگونه وام مسکن
قابلیت رهن 650میلیون تومان
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
خانم حسینی
املاک صا د
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم حسینی 09035107435

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد