تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متری آپارتمان کیانمهر شهرک علوی

66متری آپارتمان کیانمهر شهرک علوی

12 ساعت پیش در کیانمهر

متراژ
66
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,727,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
آپارتمان 66متری
آب مشاع
درضمن مستاجر پنجاه میلیون پول پیش ماهی چهارمیلیون کرایه دارد که ازکل ثمن
معامله کسروی گردد.
آدرس ملک شهرک علوی یاس یک 30متر
فاصله بلوارامام رضا
مشاوره در خرید فروش رهن اجاره ویلایی باغچه باغچه
املاک امیدعضو اتحادیه املاک چهارباغ
آدرس املاک کرج کیانمهر شهرک علوی
خ قدس روبروی مسجد
باتشکر از عوامل دیوار