تائید
فروش مسکونیآپارتمان66متری کلید نخورده

66متری کلید نخورده

2 سال پیش در قم

متراژ
66
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬515٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6

واحد کلید نخورده است
دسترسی به تمام امکانات رفاهی وفروشگاه ایستگاه اتوبوس وغیره عالی
قابلیت رهن 200میلیونی

واحدهای مشابه ومتفاوت برای بازدید شمااماده است

خانم حسینی هستم مشاور شمابا فایلینگ قوی در پردیسان استقلال 2جنب مسجد املاک مهربان