تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر بازسازی شده دوخواب

67 متر بازسازی شده دوخواب

1 سال پیش در شهریار

متراژ
67
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬865٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️⚜️«به نام یگانه معمار هستی»⚜️⚜️⚜️
«املاک بزرگ ارگ»

واحدی در بهترین محله شهریار
کوچه خلوت و دنج «کم رفت وآمد»
گذر بزرگ و کوچه مشجر

67 متر دوخواب
پارکینگ اختصاصی
سالن مربع

مالک فروشنده واقعی
تخفیف ویژه برای پرداختی خوب

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشاور شما رحمانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد