تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر بلوار بعثت، سالن پرده خور رو به جنوب

67 متر بلوار بعثت، سالن پرده خور رو به جنوب

1 سال پیش در تهران

متراژ
67
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
81٬044٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
فروش فوری / مدت زمان این آگهی 48 ساعت❗️
با مبلغ واحد 55 متری صاحب واحد 67 متری در بهترین لوکیشن جنت آباد شوید❗️

سالن مربع (پرده خور رو به آفتاب )
پارکینگ و انباری سندی
67 متر در بهترین لوکیشن جنت آباد(بلوار بعثت)
خوش چیدمان و دیزاین شده
نما و مشاعات سر تا سر سنگ

خواهشمندم فقط خریدار واقعی با پرداختی خوب تماس بگیرد
لطفا قبل از تماس قیمت ها را مقایسه کنید⭐️