تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر بهار / فرعی

67 متر بهار / فرعی

1 سال پیش در تهران

متراژ
67
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬925٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان 67 متر 2 خواب

فرعی مشجر دنج و ارام

نقشه عالی بدون یک سانت پرتی

بازسازی شده با متریال عالی

♦️پارکینگ
♦️انباری

✅دسترسی اسان به مراکز خرید و اتوبان های اصلی و وسایل نقلیه عمومی

واحد رو به افتاب و سالن پرده خور

مالک فروشنده واقعی

زیر قیمت منطقه

مشاور شما : امیر سعیدی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3