ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
67 متر/فایل متفاوت و ارزنده/برای افراد خوش سلیقه
67 متر/فایل متفاوت و ارزنده/برای افراد خوش سلیقه
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
67
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬014٬000 تومان
طبقه
4
فایل کاملا شخصی_اکازیون واقعی
جنت آباد مرکزی_بهترین فرعی دنج
♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️
خوش نقشه_مختص لوکس پسندان✔️✔️
67 متر_1 خواب بزرگ✔️✔️
سالن مربع خوش چیدمان_غرق در نور✔️✔️
آشپزخانه بزرگ_پر کابینت✔️✔️
فول امکانات_بازسازی درجه 1✔️✔️
متریال فراتر از منطقه_مشاعات بینظیر✔️✔️
مناسب جهت سرمایه گذاری✔️✔️
زیر قیمت بازار✔️✔️
فروشنده واقعی_تخفیف با پرداخت خوب✔️✔️
تخلیه_بازدید آزاد✔️✔️
کارشناس تخصصی خرید و فروش✔️✔️
غفاری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت