تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر واحدتک خواب/تاپ لوکیشن/بدون مشابه

67 متر واحدتک خواب/تاپ لوکیشن/بدون مشابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
67
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
7٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬223٬000 تومان
طبقه
4
          

               ✳سند تک برگ آماده انتقال ✳
           ✨️    قابلیت رهن تا 600م✨️
           ✨️ قابلیت دریافت وام تا 650م✨️
*️⃣برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
               مشاور تخصصی منطقه:قاضی