تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر * کلید نخورده * تکخواب تهرانسر

67 متر * کلید نخورده * تکخواب تهرانسر

1 روز پیش در تهران سر شمالی

متراژ
67
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏186,567,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
عکس و مشخصات دقیق در اگهی درج شده

کلا 15 واحد

ادرس واحد:محدوده بازرگانی

انواع فایل با بودجه های مختلف موجود میباشد
کارشناس:آقای محمدی
املاک طهماسبی