تائید
فروش مسکونیآپارتمان67 متر/یک خواب/بلوار فردوس

67 متر/یک خواب/بلوار فردوس

2 سال پیش در تهران

متراژ
67
ساخت
1385
اتاق
1
قیمت کل
6٬849٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
102٬223٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5

⚜مشاور شما خانم حقیقت⚜