تائید
فروش مسکونیآپارتمان675متر /5طبقه،5واحد/بصورت یکجا

675متر /5طبقه،5واحد/بصورت یکجا

1 سال پیش در مشهد

متراژ
675
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
28٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬074٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
با سلام

کارگزاری املاک پرند

هر واحد 135 متر تکواحدی
هر سه خواب بزرگ و نورگیر
رو به آفتاب و پارک
برند معتبر منطقه
نما، مشاعات تمام سنگ
بصورت یکجا عرعه و عیان واگذار میشود
مناسب برای کسانی که دوست دارند یک مجموعه کامل داشته باشند.
و...

کارگزاری املاک پرند

آدرس دفتر: محمدیه 5 بین کریمی 4 و6
مشاور و امین شما کمالی