تائید
فروش مسکونیآپارتمان67متر 2خواب فول بمب فردوس

67متر 2خواب فول بمب فردوس

2 سال پیش در تهران

متراژ
67
ساخت
1383
قیمت کل
6٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬089٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
زیر قیمت ترین و اکازیون ترین واحد در منطقه

67متر 2خواب تکرار نشدنی با کمد دیواری بزرگ

فول امکانات غرق در نور آفتاب

بهترین طبقه طبقه پنجم با همسایگانی آرام و محترم

نما و مشاعات سنگ بسیار تمیز

واقعا در بهترین و دنج ترین فرعی بن بست

خوش نقشه بدون پرتی

حداقل 500 میلیون زیر قیمت منطقه

فروش فوری الویت با اولین بازدید کننده

کارشناس رسمی فروش آپارتمان شیرزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور کیوان حیدری فرد

آژانس املاک گروه مشاورین واملاک بزرگ ارکان