تائید
فروش مسکونیآپارتمان67متر بازسازی شده خوش نقشه تاپ لوکیشن (اشرفی

67متر بازسازی شده خوش نقشه تاپ لوکیشن (اشرفی

2 سال پیش در تهران

متراژ
67
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬865٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
فایل شخصی بدون مشابه
67متر
2خواب
طبقه 3
نما گرانیت
4طبقه2واحدی
مشاعات بینظیر
خوش نقشه
فول بازسازی شده
دوکله نور
دوتا خوابها قابلیت چیدمان سرویس خواب 2نفره

بازدید ازاد با هماهنگی
مالک فروشنده واقعی
به قیمت رسیده بدون تخفیف
کمیسیون 1درصد

مشاور ملکی شما :اقای فرشید
دپارتمان بزرگ ققنوس با قویترین فایلینگ در کل منطقه